Toz Toplama Sistemleri

Fabrika ve mobiya üretim işlemlerinde doğal olarak meydana çıkan tozlar, çalışan personel ve insan sağlığını tehdit etmekte ve çevremize zarar vermekte. Ekin Havalandırma olarak ürettiğimiz cihazlar ile ortama yayılan tozları ve partüküleleri hap ..

Devamını Gör

Ozon Filtre

Ozon teknolojisi” geçmişe nazaran ülkemizde bir çok bir çok üretim ve tüketim alanlarında dah sık kullanılmaktadır. Havaform olarak sizlere ozonun kullanım alanla ..

Devamını Gör

Karbon Filtre

Aktif Karbon Filtreleme Nedir? Yaygın olarak kullanılan endüstriyel adsorbanlar arasında çevre kirliliğini kontrol amacıyla, şu anda kullanılan , adsorbanların en ö ..

Devamını Gör

Fan Sistemleri

Havalandırma fanları bize ortamdaki kötü kokuların tozların yağ ve dumandan oluşan partikülleri havalandırma boruları sayesinde dışarı tahliyesini sağlamaktadır. Her iş için ..

Devamını Gör

Elektrostatik Filtre

Ekin Havalandırma firması olarak Fabrika yemekhane ve üretim alanlarında oluşan yağ duman ve istenmeyen kokuları minimalize edip tutmaktayız.Bu çıkan duman yağ ve kokular çevremizi v ..

Devamını Gör

Isıtma | Soğutma Sistemleri

Kullandğımız ev ofis ve üretim alanlarının istedğimiz konfor düzeninde tutabilmesi için iç ortamdan dış ortama çevreye olan ısı kaybının denk gelecek şekilde karşıl ..

Devamını Gör

Klima Santrali

Klima santrali, ısıtma, soğutma havalandırma ve klima sistemlerinin bir parçası olarak havanın ortama göre derecesini tahin etmek için kullanılan bir cihazdır. Havaform olarak klima s ..

Devamını Gör

Baca Sistemleri

Baca Sistemleri baca sistemleri fabrika otomotiv gıda ve bir çok üretim bandında tasarlanmış ve ihtiyaca yönelik olarak seçilmiş şekilde çıkan toz,yağ,duman gibi ortamı e ..

Devamını Gör

Duman Tahliye Sistemleri

Ekin Havalandırma olarak duman tahliye sistemlerini tahliye kapaklı ve havalandırma sistemleri ile yapmaktayız. Duman tahliye kapaklarini genel olarak çatı bölgelerine yapmaktayız. Havalandır ..

Devamını Gör

Davlumbaz İmalat Sistemleri

Davlumbaz mutfak veya benzeri ortamlarda oluşan atıl ısı, duman, nem ve kokuyu kendi hacminde toplayarak havalandırma kanallarına ulaştırmaya yarar. Havaform havalandırma olarak koku ve duman yanında ..

Devamını Gör

Steril Oda Sistemleri

Steril oda, hastanede bulunan ameliyathane yoğun bakım ve üretim alanlarında oluşan toz zerrelerinden mümkün olduğunca yok edilmiş alanın iklimlendirme ve nem kontrolü yapılmış &cc ..

Devamını Gör

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma fanları bize ortamdaki kötü kokuların tozların yağ ve dumanDan oluşan partikülleri havalandırma Boruları sayesinde dışarı tahliyesini sağlamaktadır her iş için a ..

Devamını Gör