Baca Sistemleri | Ekin Havalandırma
Cleaning Materials and Lubricants Required for Maintenance Cisits

Baca Sistemleri baca sistemleri fabrika otomotiv gıda ve bir çok üretim bandında tasarlanmış ve ihtiyaca yönelik olarak seçilmiş şekilde çıkan toz,yağ,duman gibi ortamı etkileyecek maddelerin dışarı tahliyesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ekin Havalandırma firması olarak baca sistemleri ni tamamen kullanıcının ihtiyacına göre dizayn etmekteyiz. Sebebi ise , her üretim bandının içerik maddeleri farklı olduğundan, baca içerisinden geçecek maddelerin yapısının, sıcaklığın, bacadan geçen her maddeni yoğunluğuna göre dayanıklı gücü hesap edilerek baca sistemi tasarlanmaktadır. Ekin Havalandırma olarak baca sistemleri ‘ni paslanmaz çelik 314, ve 316 kalite sac kullanmaktayız. Baca sistemleri için dayanıklı olması ve çıkan meateryaller İç sacın etkilenmemesi için paslanmaz çelik bu iş için kullanılacak en uygun malzemedir. Ekin Havalandırma olarak baca izolasyonu için yanmaz taş yünü kullanmaktayız. Bu materyaller, genel kullanımda en uygun ve en dayanıklı bacaların elde edilmesini sağlar.

BACA SiSTEMLERi Modellleri;

TEK CİDARLI BACA SİSTEMLERİ Ekin Havalandırma olarak yaptığımız tek cidarlı baca sistemleri yanıcı gaz sıvı metaryenlerin dış atmosfere tahliyesini sağlamaktayız . Baca sistemleri için yine en uygun paslanmaz çelik kullanılmaktadır.

ÇİFT CİDARLI BACA SİSTEMİ Ekin Havalandırma olarak Çift cidarlı baca sistemleri atık gaz ve sıvıların dışarı tahliyesini sağlamaktadır. Baca sistemleri ‘nden çıkan bu gaz ve sıvıların çevreye her hangi bir etkisi yoktur.

KASKAD BACA SİSTEMLERİ Ekin Havalandırmaolarak Kaskat Baca Sistemleri, yoğun yanma odaları ve kazan sistemlerinde kullanılmaktadır, baca sistemleri yan yana ve şaft boşluklarından çıkarak dışarı tahliyesi sağlanmaktadır.

ENDÜSTRİYEL BACA SİSTEMLERİ Ekin Havalandırma olarak endüstriyel baca sistemleri yönetmeliğe uygun yapmaktayız, birçok alanda endüstriyel baca sistemleri kullanılmaktadır, otomotiv, ambalaj,biyoloji tesisleri.